Aktualności

Dream Art Home

Działająca od 2011 roku firma Dream Art Home, zlokalizowana w Bielsku – Białej, jest jedyną w Polsce firmą produkującą ekologiczne domy z drewna litego w systemie Massive-Holz-Mauer (MHM). Każdy z powstałych budynków w całości jest odzwierciedleniem nazwy producenta – Dream Art House.

Technologia MHM, dzięki użyciu nieimpregnowanego drewna, umożliwia wybudowanie domu o charakterystyce domu pasywnego. Ściany domów z litego drewna są połączeniem atrybutów konstrukcji drewnianych ze stabilnością ścian murowanych. Zintegrowanie cech, takich jak duża akumulacja ciepła ścian oraz samodzielne regulowanie poziomu wilgotności, sprawia że to jedyny tak stabilny, trwały i wytrzymały produkt na ranku materiałów budowlanych. Wykorzystany surowiec, pozbawiony wszelkich substancji chemicznych i klejów, jest w pełni odnawialny, dzięki czemu powstałe podczas produkcji odpady mogą być poddane pełnemu recyklingowi. Ponad to posiada Europejską Aprobatę Techniczną i ma wysoką odporność na ogień.

Zobacz

KIZNER

Firma KIZNER świadczy usługi w szerokim zakresie prac budowlanych od małych domków jednorodzinnych  po duże obiekty użyteczności publicznej i obiekty przemysłowe. Terminowość oraz wysoka jakość wykonywanych prac pozwoliła na realizację wielu zleceń firm; obiektów handlowo-usługowych jak i biurowych  i pozwoliła zbudować bogatą bazę zadowolonych klientów z którymi łączny nas długoletnia współpraca. A oni są najlepszą referencją dla nas.

Zobacz

All 4 Home

Nasza firma jest nowoczesnym, prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, świadczącym usługi remontowo-budowlane głównie na terenie województwa małopolskiego jak i na terenie całej Polski.

Świadczymy kompleksowe usługi ogólnobudowlane budynków jedno i wielorodzinnych oraz obiektów użyteczności publicznej. Zajmujemy się zarówno budową, remontami, renowacjami oraz wykończeniami wnętrz.

Podkreślamy przy tym, iż przystępna cena w każdym przypadku idzie w parze z najwyższą jakością świadczonych usług oraz ze staraniami przestrzegania terminowości.

Zobacz
  • gallery_alt

Zapraszamy na nasze stoisko na Targach Zaopatrzenia Sklepów!

Mamy ofertę dla właścicieli sklepów!

Pełna obsługa projektowa inwestycji od planowania budowy po uzgodnienia z urzędami.

Przebudowy, rozbudowy, adaptacje.

Możliwość skorzystania z nowoczesnej technologii budownictwa w ramach technologii MHM firmy Dream Art Home.

 

Zapisz

Zobacz
  • gallery_alt
  • gallery_alt
  • gallery_alt
  • gallery_alt
  • gallery_alt
  • gallery_alt
  • gallery_alt
  • gallery_alt

Targi Budownictwa w Bielsku-Białej

Studioif  połączyło siły z Dream Art Home aby zaoferować atrakcyjne projekty w oparciu o nowoczesny system budowania z prefabrykowanych ścian z litego drewna.

Razem wystartowaliśmy na Targach Budownictwa w Bielsku-Białej. 23-25 września odbyła się 50 edycja targów pod hasłem przewodnim „dom energetycznie optymalny”.

Dziękujemy za duże zainteresowanie, które zaowocowało nawiązaniem współpracy.

Zobacz